Warunki zwrotu

Kupujący ma prawo odstąpić od umowy, zrezygnować z zakupionego produktu w terminie czternastu dni od otrzymania towaru bez wskazania przyczyny poprzez przesłanie stosownego oświadczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Po tym terminie prawo do odstąpienia umowy wygasa.

Zalecane jest użycie formularza dołączonego do zakupionego towaru. W innym wypadku oświadczenie powinno zawierać: dane adresata (imię, nazwisko, adres), datę zawarcia umowy, odbioru, datę stworzenia oświadczenia, numer konta bankowego, email do korespondencji.

Zwracany towar musi zostać odesłany w stanie niezmienionym. Towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, być kompletny (ewentualne opakowanie i dodatki). Zwracany towar musi zostać odesłany nie później niż czternaście dni od dnia w którym kupujący poinformował sprzedającego o odstąpieniu od umowy.

Zwrot kosztu zakupu zostanie wykonany przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył kupujący, chyba że kupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu. Koszt zwrotu przechodzi na kupującego.

Formularz zwrotu możesz również pobrać z naszej strony - plik do pobrania

×

Log in