Boys and Girls, Dudes and Dudettes, Chicas and Chicos! All Board Lovers!
Przedstawiamy Wam naszą nową produkcję i liczymy na Wasz aktywny udział!

Jeśli nie zaczęliście jeszcze pływać, jeśli już pływacie ale się zacięliście, jeśli chcecie się rozwijać ale nie wiecie jak - to ten projekt jest właśnie dla Was. Zaczynamy od samego początku i postaramy się dojść jak najdalej.

Mamy to!
WakeSteps!

WakeSteps powstało wspólnie z Kajetanem Perzyńskim z Wakepark Łomianki, riderem z wieloletnim doświadczeniem i przede wszystkim z wielkim sercem dla tego sportu oraz Don't Need No Samurai, lifestyle'owym brandem odzieżowym dedykowanym wszystkim pasjonatom sportów deskowych.
Ten projekt kierowany jest do wszystkich, którzy chcą spróbować zabawy w wake’a, do tych, którzy spróbowali, ale łapią gleby na zakręcie, do tych, którzy chcą zacząć od podstaw z dobrą techniką, którzy po prostu chcą się bawić deską na wodzie.

Wakesteps to profesjonalne podejście. Nie nagrywamy żelazkiem, pokazujemy jak robić dobrze, jak nie robić źle, jak robić by nie robić źle ;)

Nie zostawimy Cię samemu sobie. Odpowiemy na wszystkie pytania. Zrobimy z Ciebie classy ridera. Damy Wam wsparcie wszędzie tam, gdzie będziecie mieli internet, ale również na miejscu w Wakepark Łomianki!
Sezon jeszcze w pełni, przed nami cały ciepły wrzesień, a może nawet październik. Nie marnujcie czasu, nie odkładajcie wake’owej zajawki czy chęci spróbowania wake’a na kolejne lato.

Teraz łapcie teaser przed pierwszym odcinkiem!

Nie pływasz na wake’u, chcesz zacząć pływać na wake’u, pływasz, początkujący jesteś, zacząłeś, nie skończyłeś, nie masz progresu, zatrzymałeś się?

H5!
Peace
Love
Shred

Production - Don't Need No Samurai
Camera - Grzegorz Pająk
Sound - The Legend Studio Kuba Czerwonka

×

Log in